Prodaní:LATENIC: A1/1, nar. 18.1.2002 (Laténia x Beccari), výkonnost ve vytrvalosti "S". Latýska jsme zakoupili v prosinci 2007 jakožto společníka k Haydée v dobách přesunů koní do vlastního zázemí. Byl to typický plnokrevník po dostihové kariéře, který si s lidmi z dostihového prostředí užil své (např. oslepl na pravé oko po "trestu" za špatně odjetý dostih). Spokojeným životem v režimu 24/7 a vlídným zacházením postupně nabyl důvěry v lidi a již v průběhu roku 2008 se mnou projel celou řádku závodů po Čechách. Stal se z něj sebevědomý, nádherný a vytrvalý kůň se značnou vlastností milovat jednoho "svého" člověka, kterého jsem se mu vždy v dobách své časové tísně snažila najít. Mimo jiné se z něj postupem času stal trpělivý a opatrný kůň učitel pro naše děti, začátečníky, ale i pokročilé jezdce. Po stěhování v roce 2014 a úbytku prostoru i času byl nejprve zapůjčen nedaleko do bezplatného pronájmu a o pár měsíců později milující ošetřovatelkou odkoupen. Srdeční záležitost- jsme šťastní, že je v dobrých rukou!
SIRHAEL: OR1/1, nar. 4.6.2002 (Sandra x Ukawango), výkonnost ve vytrvalosti ST-CEI** 120km. Prodána do Německa, kde se i nadále aktivně a úspěšně účastní endurance závodů.
AURA: A1/1, nar. 9.5.2001 (Autorka x Buenos) odkoupena z nájemní stáje kam se propadla po neplacení ustájení, u nás roční pobyt, snaha navrátit jí víru v člověka zčásti vydařená, ale ovlivněná opravdu zlou minulostí. Se svou novou majitelkou tvoří krásný pár, naplňuje je vzájemná přítomnost a věnují se rekreačnímu ježdění.
VICTORIA CAESARIS: A1/1, nar. 4.4.1998 (Vitality x Blushing Flame) zakoupena pro děti jako náhradnice Agamy, avšak po uplynutí zákonné lhůty na vrácení koně objeveny neřešitelné a vážnější zdravotní problémy pohybového aparátu zabraňující i rekreačnímu fungování pod dětmi -->kobylka záhy darována na pastviny na Žatecko jako společnice slepé kobylce.
ŠARON: Shetland pony, nar. 21.4.1994 (rodiče neznámí) byl pořízen jako mazlík pro nejmenší Šarkaňáky, později díky výjimečnému charakteru a nevyužití poskytnut nadějné mladé jezdkyni.
DOLLOM GOODY: Welsh part bred, nar. 21.7.2006 (Girlanda x Ideal).Nikdy nezapomeneme:AGAMA: A1/1, nar. 5.3.1993 (Arabka x Chiavari) byla jedinečná a nezapomenutelná klisna, která odchovala a svojí láskou, opatrností a ochotou získala přízeň desítek dětí. Nikdy na Tebe nezapomeneme!Byli u nás déle ustájeni:SIRIUS R: OR1/1, nar. 11.7.2006 (Kar Ola x Shamir Ibn Ansata Sinan).
DALLAS VANILLA ICEBAR: Paint horse, nar. 3.4.2003 (Lavena x Dallas Hill Bars).