NOVINKY 2012

28.12.


21.10.
Dnešní den si celý JK Šarkan náramně užil na hobby závodech v Pticích.


28.9.
Další, tentokrát zářijový týden jsme s Haydée a JayJay věnovaly drezurnímu tréninku pod Filipem ve Strážovicích.


19.9.
Naše čtyřnohá rodina se rozrostla o dvouměsíční fenku Bostonského teriéra Konny. V budoucnu se tak dočkáme snad nejen hříbátek, ale i štěňátek :-).


18.9.
Za podporu našich dalších snů a plánů děkujeme firmám:28.8.
Nádhernou "pracovní dovolenou" plnou drezury jsme s Haydée a Siriusem strávili srpnový týden ve Strážovicích.


6.8.
Koncem minulého měsíce nás opustila Aura a nový domov hledáme také pro Sirhael.


29.7.
Máme za sebou příměstský tábor který se nadočekávání vyvedl! Děkujeme všem účastníkům a těšíme se příští rok!

6.7.
Ve dnech 28.-1.7.jsme spolu s Haydée a Siriusem strávili neopakovatelné dny na CEI v německém Nörten Hardenbergu. Sirius R vybojoval v jeho prvním CEN80km první místo a Haydée jako jediná dokončila-vyhrála svou první soutěž CEI***na 160km! Chtěla bych tímto poděkovat všem, kteří nás podpořili a našim neuvěřitelným koním za to, co pro nás dělají!


7.6.
Mnohokrát děkujeme našemu novému sponzorovi za podporu našich koní perfektními výrobky Back On Track!


6.6.
Uplynulý víkend jsme se spolu s Haydée, Sirhael, JayJay a Siriusem vrátili do středověku a doprovodili královskou družinu spolu se samotným císařem Karlem IV. při přenosu korunovačních klenotů z Prahy na Karlštejn. Sláva císaři!


1.6.
Nezapomenutelným zážitkem pro nás byla v termínu 14.-22.5. účast na SAIC v Africe-Aldamu. V soutěži CEI**j+yr jsme spolu se zapůjčeným Karabibem vybojovali 22.místo rychlostí 18,05km/h.
Hudbu lze vypnout klávesou Esc.


30.4.
Další Cenu kondice a celkově 3.místo vybojovala v soutěži CEIJYR* Haydée uplynulý víkend v Maďarsku-Bábolně!


15.4.
Na historicky poslední české závody jsme vyrazili do nedalekých Svojetic na oblastní mistrovství, které však bylo zrušeno, takže jsme se zúčastnili pouze samotné soutěže st.L na 66km, ve které vybojoval Sirius+Anna 7.místo a já+Sirhael 8.místo ze 17ti startujících. V Hobby soutěži na 22km pak Nikol s Jay Jay 6.místo. To, co se na tuzemských závodištích poslední dobou děje je na delší vyprávění a s vytrvalostí, na kterou jsme byli zvyklí, to nemá nic společného.


4.4.
První mezinárodní závody letošního roku jsme absolvovali tento víkend v německém Paaren Im Glienu, kde na trase CEIJYR**120km vybojovala Haydée 4.místo a Cenu kondice! Tímto výsledkem máme splněnou kvalifikaci na letošní Mistrovství Evropy v Belgii (Mont Le Soie, 8.9.2012).


24.3.
První letošní závody jsme tréninkovým pojetím absolvovali v Hoštce. Bohužel se tato akce řadí do úrovně (nikoliv pořadatelsky), o níž nelze psát kladně, a tak stejně jako z Borotína nečekejte reportáž. V závodě st.Z na 40km dojela Anna Matušková na Siriusovi na 13.místě a já se svěřenou Jay Jay na místě 14.


12.1.
Jsme nesmírně rádi, že naše sportovní výkony podpoří i v roce 2012 osvědčené produkty firem:NOVINKY 2011
NOVINKY 2010
NOVINKY 2009
NOVINKY 2008