NOVINKY 2018

24.12.


1.12.
Velkou radost nám udělalo, že jsme se dočkali a i pro nás s Montym se uvolnilo místo na Christoferově kurzu u Sabine. Byl to nesmírně přínosný víkend, ze kterého budeme minimálně celou zimu těžit. A těšíme se na příště.


18.11.
Hajdinka poprvé v Singhamu u Sabine!


10.11.
Uskutečnili jsme dlouho plánovaný výlet na Extreme trail park do Hoštky. Ze země i sedla všechny překážky zdolal jako první ze stáje statečný Monty.


20.10.
Nečekaný a krásný výlet jsme mohly podniknout s Haydée díky Nikol a JayJay, se kterou jsme se letos opětovně setkaly v přátelském duchu. Vytrvalostní "Hubert" v soutěži Z na 40 kilometrů v Kolesách si obě holky a my s nimi naplno užily.


14.10.
Na Krkavčí hoře jsme s Montym tančili pod dalším Bentovým "masterem", Mariusem Schneiderem.


24.8.
Nápad uspořádat pro všechny podobně smýšlející koňáky workshop na rozličná témata jsem letos uvedla v realitu. Skloubit to s enormním množstvím práce nebylo jednoduché, takže první ročník určitě měl své chyby, ale věřím, že jsme si společný čas všichni užili. Během workshopu jsme se zabývali akademickým jezdeckým uměním, ježděním ze středu těla pomocí Franklinových míčků, fyzio programem "poznej svého koně", drezuře se svědomím Heleny Pokorové a spoustou dalších témat, který život kolem koní přináší. Tři dny byly velmi málo, bavit bychom se mohli stejně intenzivně ještě hodně dlouho.


3.8.
Letošní táborové setkání se opět povedlo. Tropy, romantika, dobrodružství, koně, koně, koně.


15.7.
Kde jsme v únoru se Sabine skončili, tam jsme tento víkend navázali. Obdivuju je a těším se s nimi, více slov netřeba.


2.7.
Na svatební cestu poprvé do severských zemí a jak jinak než s ušlechtilým cílem... festivalem akademického jezdeckého umění Fair to the horse.


22.6.
Máme se stále rádi, a tak jsme se vzali. Kromě změny příjmení zůstává vše stejné, žijeme si svůj sen!


1.5.
Čarodějnice a první máj u nás opět strávila dvorní fotografka Aneta Novotná. V pravidelném intervalu tak máme zase možnost uložit vzpomínky a zkonstatovat, jak ten čas letí.


15.4.
Letošní zima byla z našeho pohledu nekonečná. Konečně se příroda probouzí a barví, reprodukční sezona se rozjíždí. Zoe začíná na úrovni pracovat ze země a tento prodloužený víkend jsme absolvovali na veletrhu For horse se zbylými výtisky knihy 160 a promítáním plným vzpomínek na vytrvalostní kariéru.


28.2.
Pokračujeme v akademické práci se všemi koňmi a na další intenzivní pobyt pod zkušeným velením jsme se vypravili do Německa za Sabine Oettel. I přes šílené mrazy nás hřálo u srdce. Zase jsme vylepšili stranové pohyby, sáhli si na piaf, poprvé tančili s garrochou. Skromná Sabine nás nadchla svým přístupem skoro stejně jako Christofer, takže jsme zde určitě nebyli naposledy :)!NOVINKY 2017
NOVINKY 2016
NOVINKY 2015
NOVINKY 2014
NOVINKY 2013
NOVINKY 2012
NOVINKY 2011
NOVINKY 2010
NOVINKY 2009
NOVINKY 2008