Vítejte na stránkách věnované arabské klisně Haydée, jejíž království je zde prezentováno komplexně se všemi členy, výsledky i životními pochody. Všechny fotky jsou chráněny autorskými právy, prosím nekopírujte je.
Tereza Kucharská

Celkem nás navštívilo lidí.

NOVINKY

15.7.
Kde jsme v únoru se Sabine skončili, tam jsme tento víkend navázali. Obdivuju je a těším se s nimi, více slov netřeba.


2.7.
Na svatební cestu poprvé do severských zemí a jak jinak než s ušlechtilým cílem... festivalem akademického jezdeckého umění Fair to the horse.


22.6.
Máme se stále rádi, a tak jsme se vzali. Kromě změny příjmení zůstává vše stejné, žijeme si svůj sen!


1.5.
Čarodějnice a první máj u nás opět strávila dvorní fotografka Aneta Novotná. V pravidelném intervalu tak máme zase možnost uložit vzpomínky a zkonstatovat, jak ten čas letí.


15.4.
Letošní zima byla z našeho pohledu nekonečná. Konečně se příroda probouzí a barví, reprodukční sezona se rozjíždí. Zoe začíná na úrovni pracovat ze země a tento prodloužený víkend jsme absolvovali na veletrhu For horse se zbylými výtisky knihy 160 a promítáním plným vzpomínek na vytrvalostní kariéru.


28.2.
Pokračujeme v akademické práci se všemi koňmi a na další intenzivní pobyt pod zkušeným velením jsme se vypravili do Německa za Sabine Oettel. I přes šílené mrazy nás hřálo u srdce. Zase jsme vylepšili stranové pohyby, sáhli si na piaf, poprvé tančili s garrochou. Skromná Sabine nás nadchla svým přístupem skoro stejně jako Christofer, takže jsme zde určitě nebyli naposledy :)!NOVINKY 2017
NOVINKY 2016
NOVINKY 2015
NOVINKY 2014
NOVINKY 2013
NOVINKY 2012
NOVINKY 2011
NOVINKY 2010
NOVINKY 2009
NOVINKY 2008